Eğitimlerimiz

Eğitim, bilgi, beceri, değerler ve yeteneklerin kazanılma sürecini ifade eder. UNX Teknoloji Çözümleri ve IT Akademisi bağlamında, eğitim, bireyleri ve ekipleri Bilgi Teknolojisi alanında başarılı olabilmeleri için gerekli becerileri ve bilgiyi edinmeleri için tasarlanmış çeşitli programları ve kursları içerir.

Bakım ve Destek Anlaşması, UNX’un bilgi teknolojisi altyapınız için sürekli bakım ve teknik destek hizmetleri sunmayı taahhüt ettiği bir sözleşme düzenlemesidir. Bu anlaşma, sistemlerinizin en iyi çalışma durumunda kalmasını sağlar ve herhangi bir sorun veya soru ortaya çıktığında yardım almanızı sağlar.

IT Danışmanlığı, Bilgi Teknolojisi alanındaki uzmanlardan profesyonel tavsiye ve rehberlik alma sürecini içerir. UNX, işletmelerin IT stratejileri, altyapıları ve çözümleri hakkında bilinçli kararlar vermelerine yardımcı olmak için IT danışmanlık hizmetleri sunar. Uzmanlarımız, spesifik ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize uygun içgörüler, öneriler ve çözümler sunar.

IT Proje Yönetimi, belirli amaçları, zaman, bütçe ve kapsam gibi tanımlı kısıtlamalar içinde başarmak için IT projelerinin planlanması, uygulanması ve kontrol edilmesini ifade eder. UNX, IT projelerini etkin bir şekilde yönetme konusunda uzmanlaşır, böylece istenen sonuçları elde ederken verimli, zamanında ve bütçe içinde tamamlanmasını sağlar.

UNX tarafından sunulan Kurulum ve Destek hizmetleri, bilgi teknolojisi ortamınızda donanım ve yazılım bileşenlerinin kurulumunu ve dağıtımını içerir. Bu, sistemlerin yapılandırılması, yazılımın kurulması ve bunların düzgün çalışmasının sağlanmasını içerir. Ayrıca, sorunları ele almak için sürekli destek sağlanır, böylece sorunsuz bir işleyiş sağlanır.

Network Dizaynı

Ağ Tasarımı, bilgi teknolojisi altyapınız içindeki cihazlar ve sistemlerin yapısının planlanması ve oluşturulma sürecini ifade eder. UNX’nin ağ tasarım hizmetleri, ağınızın düzenini, ölçeklenebilirliğini, güvenliğini ve verimliliğini optimize etmeye odaklanır ve belirli gereksinimlerinize uygun olarak uyarlanır.

Bizimle iletişime geçin

WhatsApp'ı başlat
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?