Eğitimlerimiz

Alanında saha tecrübesi ve eğitim tecrübesi olan eğitmenlerimiz ile size en iyi eğitimi veriyoruz. UNX Academy olarak standart eğitimlerin yanı sıra, firmanıza uygun ve özel olarak hazırlanmış eğitimler veriyoruz. Kendi ofisimizde, sizin işyerinizde veya online olarak eğitim verebilmekteyiz.

Bakım ve destek anlaşması kapsamında firmanızın sahip olduğu tüm BT ekipmanlarınız UNX Academy güvencesi altına alınır. BT ekipmanları; marka ve/veya model bağımsız olmak üzere network cihazları, sunucular, güvenlik duvarı, bilgisayarlar, yazıcılar gibi aklınıza gelebilecek tüm cihazları içermektedir. Amaç sadece fiziksel cihazları korumak değil aynı zamanda cihazlarınızın içinde bulunan verileri de korumaktır. 

Müşterilerin dataya her yerden her zaman erişebilme istekleri, iş akışlarının devamlılığının sağlanması ve şirket içi ve dışı iletişim üst düzeyde olması gibi müşteri beklentileri, ve bu beklentilerle beraber gerekli güvenlik önlemlerinin alınması firmaları, bilişim alanında, her zamankinden daha fazla çaba ve özen göstermeye ve daha fazla yatırım yapmaya mecbur bırakmaktadır. 

Firmanızın bilgi teknolojileri alanında ihtiyacı olan yeni teknolojileri fikirden ürüne çeviriyoruz. Bilgi teknolojileri proje süreçleri, gittikçe zorlaşan rekabet şartları, kısıtlı zaman ve bütçe baskıları, artan müşteri talepleri nedeniyle daha fazla başarısızlık riski taşımaktadır. UNX Academy olarak, tecrübemizden güç alarak, BT projelerindeki başarızılığa neden olan etmenleri ortadan kaldırarak, firmanızın projelerini tamamlıyoruz.

Günümüzde kaçınılmaz olan ve firmaların gücüne güç katan bilgi teknolojileri ve bunların kullanımı için gerekli network dizaynının yapılması, altyapıların sağlanması, cihazların fiziksel kurulumları, cihazların firmaya özel konfigürasyonlarının yapılması, kurulumlar sonrasında çıkabilecek sorunların çözülmesi gibi daha bir çok hizmeti UNX Academy olarak firmalara sağlıyoruz. 

Network Dizaynı

Yeni bir firma, yeni bir data center veya yeni bir şube kuracaksınız ama hangi ürünleri almanız gerektiğini bilmiyorsunuz ya da var olan networkünüzde neler olup bittiğini bilmiyorsunuz ama bilmek istiyorsunuz, o zaman size network dizaynı gerekli. Sizler için detaylı network analizi ve akabininde network dizaynı çıkartıyoruz. Yeni kurulacak yerler için yaptığımız tasarımla minimum maliyetle maksimum performansı alacaksınız. Üretici firmalar ellerindeki veya ihtiyacınız olandan fazlasını size satmaya çalışacaklardır.

Bizimle iletişime geçin

WhatsApp'ı başlat
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?