Bakım ve Destek Anlaşması

Bakım ve Destek Anlaşması

Bakım ve destek anlaşması kapsamında firmanızın sahip olduğu tüm BT ekipmanlarınız UNX Academy güvencesi altına alınır. BT ekipmanları; marka ve/veya model bağımsız olmak üzere network cihazları, sunucular, güvenlik duvarı, bilgisayarlar, yazıcılar gibi aklınıza gelebilecek tüm cihazları içermektedir. Amaç sadece fiziksel cihazları korumak değil aynı zamanda cihazlarınızın içinde bulunan verileri de korumaktır. 

Peki firmalar BT personeli almak yerine neden bizim gibi firmaları tercih ediyor? 

  • Bt personeli aldığınızda tecrübe eksikliği veya bilgi eksikliğinden kaynaklanan problemler olabilir ve yeni bir eleman arama ihtiyacı vakit kaybına dönüşebilir
  • Karşınızda 1 personel yerine bir ekip olacaktır 
  • Maddi anlamda daha karlı bir yatırım olacaktır
  • Bizim gibi firmalarda çalışan BT personelleri daha fazla firmaya destek verdikleri için ve iç yapımızda bu tecrübeler ve edinilen bilgiler paylaşıldığı için daha hızlı çözümler oluşturulacaktır.

Bakım ve destek anlaşmalı müşterilerimiz her zaman öncelikli müşterilerimizdir. Netowrkünde, sistemlerinde veya kullanıcı bilgisayarlarında bir sorunla karşılaştıklarında mümkün olan en kısa sürede ve en uygun yöntem (telefon desteği, uzak bağlantı desteği veya yerinde destek) ile müdahale edilir ve sorunları giderilir. Müşterilerimiz sürpriz sorunlarla karşılaşmazlar çünkü networkleri, sistemleri ve bilgisayarları sürekli kontrol altında tutulduğundan sorun yaşanmadan önce tespit edilir ve iş aksamasına sebep olmadan sorun ortadan kaldırılır. 

Copyright © 2023 UNX Technology Solutions and IT Academy All rights reserved

WhatsApp'ı başlat
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?